Telefon: +90 (312) 260-6760 info@omsetrade.com

Enerji Nakil Hattı Kuleleri

OMSE

Enerji Nakil Hattı Kuleleri

OMSE, mühendislik çözümleri sunduğu enerji nakil hattı kulelerini, sunulan şartnamelere uygun, eksiksiz ve kaliteli olarak teslim etmektedir. Prototip kurulumundan imalat sürecine, galvanizlemeden paketlemeye kadar kendi kalite kontrol sürecini uygulayarak müşterilerine en doğru ve kesin çözümü sunar. OMSE, çözüm ortağı olmanın başarısını ortaya koyarak kalitesini kanıtlayan bir firmadır.


OMSE bünyesinde bulunan deneyimli mühendisler her türlü enerji nakil hattı direk tasarımını gerçekleştirebilmekte ve talep edilmesi durumunda bu yapıların tip testlerini de uluslararası ve akredite istasyonlarda yapmaktadır. Bunun yanı sıra, müşteri ve idarelerden gelen tasarımların statik kontrolleri, imalat resimleri ve imalat kartları, OMSE proje ekibi tarafından hazırlanabilmektedir. Daha önce imalatı yapılmamış tüm ürünlerin, önce prototip kurulumu daha sonra da kontrolü kalite ekipleri tarafından gerçekleştirmektedir.


Tüm detayların incelenmesi sonrasında gerekli olması durumunda revizyonlar yapılarak seri imalat aşamasına geçilmektedir. İstenildiği takdirde müşterilerimiz ve son kullanıcı idare yetkilileri Prototip testlerine katılabilmektedir.

Ürünlerimiz; uluslararası standartlara ve müşteri şartnamesine uygun olarak tam otomatik CNC tezgahlarında imal edilmektedir. İmalatın ardından, galvaniz kaplaması yapılmakta ve son olarak denizaşırı taşımaya uygun olarak paketlenerek müşterinin istediği yer ve şekilde teslim edilmektedir. Hammadde kabulleri dahil, tüm imalat ve sevk aşamaları, OMSE tarafından kontrol edilmekte ve raporlanmaktadır.


OMSE Gsm, Haberleşme, Radar ve benzeri telekomünikasyon direkleri konusunda deneyimli bir kadroya sahiptir.


Yeşilova Mah. 4002. Cd.
Lowland İş. Mrk. No:1/42 Etimesgut/ANKARA


0312 260 67 60 E. info@omsetrade.com