Telefon: +90 (312) 260-6760 info@omsetrade.com

Hakkımızda

Kurumsal
OMSE

Hakkımızda

OMSE KURUMSAL

Yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimini dinamik kültürle temsil eden, her geçen gün erişim alanını hem de kapasitesini genişletmeye devam eden OMSE; müşterilerine çelik konstrüksiyon tedarik, mühendislik ve kalite kontrol alanlarında hizmet veren tedarik zinciri yönetimi ve danışmanlık şirketidir.

OMSE, müşteri standartlarının doğru şekilde algılanması, analiz edilmesi ve uygulanması için imalatın her aşamasında, gerekli kalite kontrollerini yapmakta, haftalık olarak proje süreçlerini detaylı bir şekilde müşterilerine raporlamaktadır. Bu şeffaf raporlama anlayışımız sayesinde müşterilerimize hem istedikleri kalite ve standartlarda ürün almalarını garanti etmekte, hem de imalat/teslim süreçlerini yakıdan takip etmelerini sağlayarak, iş planlarını sağlıklı bir şekilde yapabilmelerini sağlamaktadır.

Firmamız kuruluşundan bu yana 30 ’dan fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmış, kıtalara yayılmış ve kuruluşundan bu yana cirosunun %95’in den fazlasını ihracattan elde ederek sektörel dış ticaret firması unvanını gururla taşımaktadır. Şirketimizin temel hedefi; yurtdışındaki partnerlerimize Türk çeliğinin kalite ve rekabet avantajlarını göstermek ve onları bu ürünlerle buluşturmaktır.

Çevreye ve insana duyarlı, topluma ve ülkeye katkıda bulunan, iş ortakları ve müşterilerine değer katan bir şirket olarak geleceği şekillendirmeye ve yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye devam ediyor ve yer aldığımız projelerde bu amaçla şirket politikalarımız, vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, akılcı ve duyarlı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz.

Geleceği şekillendirmek ve ülkemize değer katmak için kalite politikamızdan asla taviz vermiyor, nitelikli kadromuzla beraber güvenilirlik ve dürüstlük ilkesini şirket politikamızın en tepesine yerleştirmiş bulunuyoruz. Her daim müşteri memnuniyetini ön plana koyarak çözümler sunuyor, büyümemizi sürdürmek ve yurtdışı pazarlarda, imalatçı partnerlerimizle birlikte yeni başarı hikayeleri yazmak için daima hazır bir şekilde bekliyoruz.

OMSE Gsm, Haberleşme, Radar ve benzeri telekomünikasyon direkleri konusunda deneyimli bir kadroya sahiptir.


Yeşilova Mah. 4002. Cd.
Lowland İş. Mrk. No:1/42 Etimesgut/ANKARA


0312 260 67 60 E. info@omsetrade.com