Telefon: +90 (312) 260-6760 info@omsetrade.com

Trafo Merkezi Çelik Yapılar

OMSE

Trafo Merkezi Çelik Yapılar

Omse, mühendislik çözümleri sunduğu Trafo Merkezi Çelik Yapılarını eksiksiz ve sunulan şartnameye uygun kalitede teslim eder. Özellikle trafo merkezi çelik yapıları konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahip olan firmamız. OMSE, demo prototip montajından imalat sürecine, galvanizlemeden paketlemeye kadar kendi kalite kontrol sürecini uygulayarak müşterilerine en doğru ve kesin çözümü sunmaktadır.
OMSE bünyesinde bulunan deneyimli mühendisler her türlü çelik konstrüksiyon tasarımını gerçekleştirebilmekte. Bunun yanı sıra, müşteri ve idarelerden gelen tasarımların statik kontrolleri, imalat resimleri ve imalat kartları, OMSE proje ekibi tarafından hazırlanabilmektedir. Çelik yapılar kafes tip kolon-kiriş mesnet, A tipi kaynaklı kolon, kaynaklı mesnet, H/I veya boru/ kutu kaynaklı mesnet şeklinde üretilerek, galvanizli ve/veya boyalı olarak teslim edilmektedir. Daha önce imalatı yapılmamış tüm ürünlerin, önce prototip kurulumu daha sonra da kontrolü kalite ekipleri tarafından gerçekleştirmektedir. Tüm detayların incelenmesi sonrasında gerekli olması durumunda revizyonlar yapılarak seri imalat aşamasına geçilmektedir. İstenildiği takdirde müşterilerimiz ve son kullanıcı idare yetkilileri Prototip testlerine katılabilmektedir.
Ürünlerimiz; uluslararası standartlara ve müşteri şartnamesine uygun olarak tam otomatik CNC tezgahlarında imal edilmektedir. İmalatın ardından, galvaniz kaplaması yapılmakta ve son olarak denizaşırı taşımaya uygun olarak paketlenerek müşterinin istediği yer ve şekilde teslim edilmektedir. Hammadde kabulleri dahil, tüm imalat ve sevk aşamaları, OMSE tarafından kontrol edilmekte ve raporlanmaktadır.
OMSE Gsm, Haberleşme, Radar ve benzeri telekomünikasyon direkleri konusunda deneyimli bir kadroya sahiptir.


Yeşilova Mah. 4002. Cd.
Lowland İş. Mrk. No:1/42 Etimesgut/ANKARA


0312 260 67 60 E. info@omsetrade.com